Új hozzászólás Aktív témák

  • deicide

    veterán

    válasz Geller72 #172 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek!!

    Szép eredmény a tiéd is! A bőröd hogy reagál a hirtelen változásra?
    Az élvezet az később jön majd, nálam az első év az nagyon kevésszer szólt az élvezetről, a legtöbbször leküzdendő feladat volt. :N

    Negyven leszek jövőre, olyan most vagy soha jellegű volt a fogyás, mert később még nehezebb lett volna nekiállni az biztos.

    A bringát valahogy én is jobban szeretem, pedig a futásban eredményesebb vagyok, de jobban élvezem a suhanást. Persze az edzések egy jó része még mindig a komfortzónán kívül zajlik, viszont ez most már a versenyzés, nem a fogyás miatt.
    Eleinte törte a hátsóm a nyereg keményen, 150km után már sokat álltam is a nyeregben. Aztán vettem betétes nadrágot, meg jobb nyergeket a bringákra és minden megváltozott, a Lacházi 360km után sem nyomorékként szálltam le a bringáról. Ha még nem próbáltad, érdemes.

    A futócipő pedig láb kérdése, ott feltétlen olyan boltba érdemes elmenni, ahol megnézik, megmérik a lábad és az alapján ajánlanak rá cipőt. Nekem a GT-1000-t javasolták a boltban, az be is vált, azóta már a 3. párt nyúzom, nem olcsó, de fél évet legalább kibír az én futásmennyiségem mellett is. De ahogy számolgatom te is nagyjából ennyit futsz, azaz két pár nálad is elkopik futócipőből. ;]

    A bringa meg most akciós, 6 számjegy csak. :DDD

    Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Új hozzászólás Aktív témák