Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Szia. Én egy kicsit másik oldalról kezdtem el, de majdnem ugyanezt. Én első lépcsőben nem ettem, de mozogtam és a fogyási sikereim elég hamar jöttek. Március elsején 115kg voltam, 7 hét múlva 94.5 kg.
    Most napi 3.5 km-et futok, és egy héten legalább háromszor a dupláját. Igaz, nem egyenes szakaszon. Sajnos még nem tartok ott, hogy baromira élvezzem, de majd megjön ez is..:D. Már 90 kg alatt vagyok. A célom a 80 közeli állapot, már nem egyszer sikerült, annyi a különbség, hogy most véglegesen le akarok fogyni erre a szintre. Tudom, hogy sikerülni fog, mert erős vagyok. A cigit is letettem már majd 7 éve, 22 év után. Te most mennyi idős vagy?
    A bicajozás nekem is a szívem csücske, sajnos idén még nem sok alkalmam nyílott arra, hogy tekerjek, talán ez is közrejátszott abban, hogy elszaladt a súlyom. Sajna többnyire külföldön vagyok, melózom, így itt csak a futás marad meg esetleg egy kis hasizmozás futások után. :).
    Milyen futócípő jó igazán? Szerinted?
    Hogyan tudsz annyit tekerni egy seggel? Nem fáj? Szoktam én is száz felett menni napi szinten, de addigra már elég kínlódás ülni. :(.
    Gratulálok a sikereidhez, átérzem mert nekem is sok dolgot sikerült elérni, amit előtte rám nézve képtelenségnek tartottam. ;)
    Üdv:
    G,-

Új hozzászólás Aktív témák