Keresés

Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz I_Am #392 üzenetére

    Szépen fogalmaztál, természetesen én sem leszek durva. Nem is szokásom.

    Nos igen, költi a pénzünket Állam bácsi kedve szerint. Nem akarjuk? Akkor is. Általában morog a jónép, de nem rohan karddal a gaz ellenre.

    Azonban ez a rendezvény eléggé provokatív volt ahhoz, hogy szemet szúrjon. Csúnya bácsik lobogtatták követelőn azt a lobogót, amelyre a társadalom jóváhagyó aláírását várták. Aztán ugyan mire fel?
    Tudod, engem a "büszke" szó zavar a leginkább. Mi a jó fittyfenére volt büszke az a sok elfajzott, természetes ösztönöktől megfosztott felvonuló?

    Ami pedig utolsó két mondatod illeti, hadd ítéljem provokatívnak.
    Gondolod, hogy guga fenekét takarítom éppen tisztára?

    Elmondanám, hogy a Varsói Szerződés főorvosával dolgoztam egy helyen, és még az ő nagytiszteletű feneke is semleges volt számomra.

    Én én vagyok. Egyszeri, és megismételhetetlen. Nem vagyok guga fan. Soha senki csatlósa, kiszolgálója, szolgája nem voltam, és nem is leszek.

    Óvatosabban a szavakkal ha kérhetlek. "A szó veszélyes fegyver..." Ismerős?

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz I_Am #407 üzenetére

    "A prostituáltak ellen miért nem emelsz hangot?"

    szerintem Vakegérke azért nem emeli fel a hangját most, mert mint talán feltűnt, nem róluk szól az írás és a topic. meg még sok mindenki másról sem, aki vagy ami ellen emelhetné még a hangját.

    és a homoszexualitás elítélése vagy támogatása szerintem nem inteligencia kérdése....

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Aktív témák