Aktív témák

  • I_Am

    veterán

    válasz Vakegérke #396 üzenetére

    Elfajzott és természetes ösztöntől megfosztott?

    Én azt vallom, amig nem vagyok jártas egy adott témában, addig nem okoskodok bele, mert hülyének néznek. ;)

    Szerintem nézz utána mit nevezel elfajzottnak és természetes öszntöntől megfosztottnak, mert ahogyan írsz a dologról nem tükrözi az adott témában a háttérismereteket.

    Hogy kikkel dolgoztál együtt magasról nem érdekel, mert az nem tükröz Téged, de az sem, hogy sikerült nem megfelelően értelmezned az utolsó két mondatom.

    Nem Gugára utaltam, hanem azon lakókra akiket védelmező szárnyaid alá vettél amolyan jó nagy muraközi méretű lóra ülve másokkal szemben, lenézően. Szállj le picit a lóról, akármilyen emberrel, emberről beszélsz.
    Egy nyelvet beszélsz Velük, egy levegőt szívsz Velük és lehet, hogy ha úgy adódna gondolkodás nélkül mentené meg az életed egy olyan ember, akire szitokszavakat használsz. Mert Ő az embert látja benned, és nem azt, hogy kivel fekszel ágyba és hogyan öltözködsz.

    A prostituáltak ellen miért nem emelsz hangot? A Playboyt, Hustler, CKM-et miért nem akarod cenzúráztatni? Akármelyik multiban megbézheti akármelyik kiskölyök.
    Persze, csak azt látod amit látni akarsz, de ha már kicsit gondolkodni is kellene a saját felfogásod ellen, akkor az már megkerülése az általad állított dolgoknak és mind gonosz. Fujjj.

    Intelligensebbnek gondoltalak, de amilyen fröcsögéseket itt olvastam Tőled, nem is kommentálnám.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Aktív témák