Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Szabesz #49 üzenetére

    Hidd el, ma már majdnem mindent lehet bizonyítani, és a szakértők sok mindenre képesek már.

    Arról nem is beszélve, hogy már olyan nemzetközi nyomozási módszerek és eljárások alakultak ki, amik az egyszerű tényállások bizonyítását nagyon megkönnyítik.

    Pont benne vagyok most a témában, mert csütörtökön lesz államvizsgám büntetőjogból!:D
    De emellett még sok nyomozásban is részt vettem, 6hétig, a kötelező gyakorlat részeként.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • julius666

    addikt

    válasz Szabesz #49 üzenetére

    Az viszont elvárható egy felhasználótól, hogy amit használ, ahhoz felhasználói szinten értsen, és ez igenis felhasználói szint.

    De a hálózat tulajdonosától (pontosabban "üzemeltetőjétől") meg nem várható el... :U

    Csak tessék, nyugodtan.

    Van két szomszédos családi ház, az egyikben mondjuk fodrászat üzemel, de ez kívülről nem látható, mert pl fa takarja a cégért.
    A szomszédban pedig valamilyen okból nyitva maradt a kapu. Ha tévedésből a szomszédba mész be akkor a te verziódban már jön is az álomautó, pedig az égadta világon semmit nem csináltál. Az eredeti verzióban csak akkor, ha elkezded felrugdalni a kertitörpéket, vagy a tulaj észreveszi hogy a kertjében lógatod a pélót, és többszöri felszólításra is csak állsz mint f*sz a melegvízben. Szerintem a 2. verzió sokkal reálisabb, de lehet hogy csak én vagyok ilyen hülye.

Új hozzászólás Aktív témák