Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz vanye #422 üzenetére

    Azon még lehetne vitatkozni, hogy kell-e itthonra egy uefa vagy fifa szintű stadion, de azon, hogy ebben a gazdasági helyzetben kell-e HÁROM új stadion meg egy halom futball akadémia, nincs értelme. Teljesen felesleges és ökörség.

    Ha profi focit akarnak játszani az urak, (úgy értem, fizetés jellegét tekintve profi), akkor legyenek profik, de akkor fizessék ki ők a stadiont. Az nem megoldás, hogy alájuk tesznek minden infrastruktúrát meg egy halom állami támogatást, mint az amatőröknek, utána bezsebelnek egy csomó szponzorpénzt és abból még fizetést is kapnak (fehéren vagy feketén).

    Emellett beszélgettem egy focit jól ismerő ismerősömmel, mondtam neki röhögve, hogy ekkora blamázst, mint hogy a loki 0:2-vel fordult a zalaegerszeg ellen a szünetben... (aki nem követi: a loki vesztett meccs nélkül első, a zte nyert meccs nélkül az utolsó a tabellán). majd kijöttek a szünetről, 15 perc alatt rúgott a loki 5 gólt. Erre azt mondta a haver, hogy tippmixeltek a fiúk...

    Egy másik ismerősöm masszőrként dolgozik, de a focista klienseit leépítette, mert olyan suttyók voltak vele, hogy nem tűrte el tőlük...

    Láttam olyan kézilabda csarnokot, amit 300 misi körüli pénzből építettek. Akkor mi kerül egy foci stadionon 15 milliárdba? Az alkotmányos költség?

    Szóval ezt a focit, ebben a gazdasági helyzetben, ilyen feltételek mellett jobb lenne teljesen eltörölni. Vagyis nem eltörölni, hanem egyszerűen megszüntetni az állami támogatásukat, csináljanak, amit akarnak a privát pénzükből.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák