Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    Hát a Windows tetszik vagy sem a használati idő alatt szépen lasulgat. Egy kellően erős gépen XP alatt nem annyira számot tevő a dolog. És itt nem 1-2 secről beszélnünk, hanem néhány percről. A Vista már keményebb dió. Hát gyötörtem kb10 hónapig, de a végére oda jutottunk hogy egy örökkévalóság volt mig elindult. Nem mértem de simán felforrt a teavizem kiázott a teafüvem és annyira visszahült a teám hogy iható hőmérsékletű lett. Na ekkor már tudtam használni a gépet. A bejelntkező képernyő hamar megvan de még használható a gép, na az kész rémálom. Lehet betett neki az Office 2007 vagy az hogy leszetem, mert nem igazán jött be meg amúgy is lejárt a 60 free időszak.
    kb egy hónapja letoltam róllaa Vistat mert a frissítő mehanizmus összecsokizta magát, az MS megoldási javaslata a gép ujratelepítése volt. Ekkor jött el a pilanat hogy Linux is megy erre a gépre. Mellé raktam Win 7 RC -t is. Próba képpen. Hát a hipergyors Boot időről nem tudok beszámolni. Nem használom nagyon de érzésre üresen annyi mint a Vistam üresen. Elég gyorsan összevakarja magát. Mondjuk egy Skype meg egy OpenOffice van rajta ösz vissz... A gép is gyorsabb, de hogy idővel milyen lesz na azt nem tudom :) Ha nagyon rossz lesz akor XP vagy teljesen windows mentes övezet lesz :)

Új hozzászólás Aktív témák