Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz 8th #572 üzenetére

    Amióta felfedeztem androidra, hogy van olyan program amivel be lehet állítani, hogy rejtett számnak alapból foglalt jelzést adjon azóta ezt használom.

    Érdekes módon egyszer jelentkezett így hirdetésre valaki, 2 csengetés után rájött, hogy ez nem fog menni, utána már fel tudott hívni számkijelzéssel. Viszont pontosan az általad említett piti kis seftes kategóriába esett.

    Árultam egy elemlámpát (nem olcsó fajtát) 31-ért vagy 32-ért volt fent, ki volt írva, hogy alku nincs. Ő csak erőltette, mondom 30 a legalja. Utána 5 percig hallgattam, hogy ha boltban megveszi számlával + kiegészítőkkel akkor majdnem ennyi meg az biztos bla bla bla. Mondom a végén ok, én ezzel nem tudok versenyezni, vegye meg boltban. 24et akart érte adni amúgy.
    2 nap múlva hív, hogy ő 24ért még mindig megvenné! Gondolja meg, mentsem el a számát mindenképpen és hívjam ha annyiért megválok tőle. Ok mondom. Nem mentettem el természetesen. Pár nap múlva SMS-t ír hogy most külföldön lesz 10 napig de ha visszajön akkor 24ért megveszi ám!

    2 nap múlva valaki megvette a kiírt áron, levettem a hirdetést azóta nem keresett szerencsére. :DD

  • kenwood

    veterán

    válasz 8th #572 üzenetére

    En az ilyen hirdeteseket alapbol skippelem.
    Aki ilyen nagykepu hirdetest ad fel,az biztosan szarakodni fog,ha barmi gond van a termekkel.
    Ha talalok egy hibat,ami az o tesztjen atcsuszott,hasonlo stilusban fogja megmagyarazni, hogy en vagyok a hulye.
    Meg alapbol nem szeretem, ha valaki forditva ul a lovon.

    UI. sosem inditok hivast rejtett szamrol.

    592: Szerintem azert tok normalis, hogy elobb megerkezem a talalkahelyre,akkor nem fogok egy normalis helyrol,ahol meg tudom mutatni a cuccot lemenni valahova keresgelni egymast.
    Az,hogy 300 km-rol jott,az o problemaja.
    Kb. olyan,mint amikor a videki beszamitasnal kiakad az ember,hogy mindket postat o fizeti.
    Hiaba mondom,hogy pesti vagyok,pesti atvetelre vonatkozik az ar, az,hogy o videkrol szeretne beszamittatni,ne nekem okozzon mar plusz postakoltseget.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák