Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Apollyon #66 üzenetére

    (ez a többi kapcsolatos hsz-re is megy)

    win7-em van, és semmi gond vele. Nem úgy mint az ff-el.
    Persze nem azt mondom, akinek a szive csücske, használja az ff-et. Lehet hogy ez a fagyogatás csak nálam jött elő, nem tudom. De most mondjam azt, hogy habár nálam élvezhetetlenül szar az ff, másnál biztos jó, mert ilyen sok ember nem tévedhet (lásd ie6 userek), úgyhogy én is használom tovább? Amikor itt van a chrome, opera a gépen, mind2 pöccre indul (chrome "mégpöccebbre", mivel azt használom és a prefetch besegít), semmi fagyás, stb. Jóval több oldallal.

    A prefetch sokat számít, de még win7 bétás koromban az ff volt a fő böngim. És akkor is már lassan indult, meg több oldalnál gondolkozott a lapváltások között, stb. Ezért tértem át operára, majd chromera. Szóval nem mondhatod hogy feltettem, valami gebasz volt a rszrben aztán jöttem trollkodni, ez már az utolsó csepp volt a pohárban
    .
    Persze akik rókabundában álmodnak meg kell nekik a 600 kiegészítő mert anélkül élni nem tudnának (aztán amikor valaki megmutatja nekik, hogy a többség van chromera is, akkor mindig az az 1-2 a legfontosabb ami nincs, meg egyébként is a skynet termékét még bottal se), azoknak ez lehet nem zavaró. De engem, aki próbálta az alternatívákat is, és látta hogy ég és föld, iszonyatosan zavarnak.

    Ha meg az embernek magának kell piszkálnia a progit hogy rendesen működjön, szvsz régen rossz. Jó hogy nem nekem kell megírni. Röhej.

Új hozzászólás Aktív témák