Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz madgie #184 üzenetére

    Változnak a nézetek is, nem csak a verziószámok. :D

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz madgie #184 üzenetére

    van némi igazság a hozzászólásodban....DE vannak olyan emberek, akiket érdekelnek az újdonságok.
    az iTUNES sem Marinéninek való... :N
    megnézném, hogyan tenne az i4s-ére egy zenét.... :Y
    sőt, a két rendszer közül, SZÁMOMRA sokkal "egyszerűbben kezelhető" az android, (pl. nem kell hozzá számítógép, vagy egy egy dolog megosztása BT-n, stb.) és nagyon sokan vannak így még ezzel.
    lassan azért az android is eléri, hogy egy kész, hozzányúlás nem igénylő rendszert kap, mondjuk ez igaz volt már korábban is a 2.3-asra is, hiszen a 70 éves anyukám samsung galaxy mini-t használ kb. 2 éve, amivel eddig semmilyen gond nem volt, nem fagyott, nem állt meg, amit a "másik oldal" állít általánosítva a google rendszeréről.
    DE ez úgy is örök vita, amibe felesleges belemenni, kinek ez, kinek az tetszik.
    számtalanszor próbáltam IOS-re térni (pl. lehet emlékszel, tőled is vettem egy i4-et) de egyszerűen nem ment.
    legutóbb kb. 2-3 hónapja, de pár napnál tovább nem bírtam.
    vannak újítások a 7-es rendszerben, ami azért valljuk be eléggé hajaz az androidra (pl. alulról - és nem felülről - lehúzható "gyorsgombok") és a színvilág is kísértetiesen hasonló lett...lilásrozsaszinesvilágoszöld....ami nekem pont nem tetszik. (de nem tetszett a google edition kinézet sem)
    de ugye ennek megváltoztatására nincs mód IOS-nél, ami az androidnál igen is lehetőség.
    a rendszer simasága, smooth-sága más kérdés....DE ebben is közel van más a két rendszer, csak nem a felkapott márkát, hanem egy jól optimalizált G2-őt, vagy egy ONE-t kell kézbe venni.
    végső konklúzióként én örülök, mert a frissítéssel az android világ hosszú távon igen is jól fog járni! :K

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák