Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz floatr #20 üzenetére

    "Eldobtam az agyam kis ésszel használva a scriptet a generált managelt kód megközelíti a natív sebességét."

    [FLAME] Ez azoknak újdonság, akik eddig nem ismerték az Operát. :P [/FLAME]

    (#43) floatr: "Kicsit micces már ez a kritika, amikor a chrome előkerül, hogy jó-jó, de szar, mer nekem fapados. Akkor ne használjad."

    Nézz már be más böngészők topicjába, ahol kritikával illetik a böngészőt, érdekes módon ott helyén tudják kezelni ezeket a megjegyzéseket, a Chrome tábor pedig ilyenkor személyes sértésnek veszi és a legenyhébb beszólásuk a "Há' ne használjad vazze!"

    A ITCafés fórumok azért vannak, hogy elmondjuk a véleményünket az adott valamiről. A böngészők hivatalos topicjába senki nem fog beletrollkodni, hogy miért nem használja, vagy ha igen, az le lesz oltva, de itt hadd fejtse már mindenki ki a véleményét.

    "de akkor azon se lepődj meg, hogy mindenki elkezdte majmolni az utóbbi 1-2 évben."

    Igen, azon userek legnagyobb örömére, akik a Chrome topicban fapadosnak nevezik a Chrome-ot.

    Amúgy ha erre te büszke vagy, hogy a Chrome előnyeit már kb. lemásolta mindenki, ellenben a Chrome megmaradt funkciók terén fapadosnak...

    De ne fussuk már le újra és újra ugyanazt a kört. Megmondtam már, hogy a Chrome motorja kiváló. Vetekszik a Prestoval. Már csak az kéne, hogy írjanak a motor köré egy böngészőt és én is azt használnám.

    (#45) hackeeeee: Már akinek... Pörgősebb RSS csatornáknál az 1 órás frissítési periódus nem éppen megfelelő. Ha ezen javítanának én is azt használnám. Már csak azért is, mert végezze a Google szervere a nehéz munkát, Operával elég lenne egy feedet lerántanom és annak tartalmát szűrőkkel szétdobálni 37 nézetbe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák