Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Penge_4 #51 üzenetére

    Kinek mire van szüksége.. :) Mondjuk Google Reader-ben van frissítési idő beállítás, vagy nem? Régen néztem. :B

    (#50) L7wy: Elkerülte a figyelmem, köszi. :)

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

  • floatr

    veterán

    válasz Penge_4 #51 üzenetére

    A sebesség "flame"-hez: talán megnézted a linket egy korábbi fórumra, ahol éppen a nyers js erőt tárgyaltuk ki, és az opera kicsit le volt maradva. A v8 megjelenéséig valóban elég jó volt, de utána csak kapaszkodni tudtak, és még most is kellemetlen problémái vannak, mint pl az igencsak hullámzó teljesítmény. Flamenek sem elég ez...

    Ami viszont a fapadosságot illeti, egyrészt talán rájöttél, hogy én senkit nem akartam rábeszélni, hogy neki mennyire durvajó lenne, ha chromiumot használna. Ennek valószínűleg az az oka, hogy baromira nem érdekel, hogy éppen mit nem talál meg benne, pláne ha még ki is jelenti h márpedig ő mást használ majd jól (jó keményen odamondta nekem tyűűűű) akkor csak bátorítani tudom: használja. Tudom, kicsit szokatlan, hogy nem akarom meggyőzni, mint ahogy te szoktad az operás szánsz keretében.
    Ha segítségre vágyna, akkor nem így kezdene hozzá, nekem inkább csak befikkantásnak tűnt az a pár hozzászólás, amiből sütött az, hogy még csak végig sem olvasta a cikket, nemhogy a linkeket megnézte volna.

    Másrészt meg "büszke"...?! :F Mire, mitől? Használom, oszt annyi. No meg kapkodom a fejem, hogy mit képesek kihozni egy annyit szidott gumiplatfomból, hogy az összes hagyományosan erős fordító és interpreter gurut leiskolázzák. Integrálták a node.js-be, és a végén még egy életképes enterprise platfommá válik. De hagyjuk má ezt télleg, mert már állati unalmas a semmi körül pörögni

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Penge_4 #51 üzenetére

    Vicces dolog egy kiegészítőkön alapuló böngészőnél azon pörögni, hogy mi nincs benne, ezt már Firefox-nál se értettem, de úgy látszik Operánál is belátták, hogy jobb a "hülye" felhasználóra bízni, hogy milyen funkciókat szeretne a választott böngészőjébe. Persze ehhez meg kell adni a lehetőséget, hogy egyszerűen(1-2 kattintással) telepíthesse azt az addont ami neki kell, mert a korábbi, js izékkel bohóckodás csak az elvakult fanoknak volt megfelelő.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák