Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #74018560

    törölt tag

    válasz -Skylake- #100 üzenetére

    1) szerencséd, hogy nem 10 millával kezted, mára már nem lenne belőle semmi ;)
    2) pedig egyetemistaként még van időd, amit bekockáztathatsz erre, nem beszélve a felelősség kérdéséről. 30-40 évesen hova tőzsdézel? Ott már a gyereket kell etetni, nem a Lambora gyűjteni vagy összejön vagy nem alapon :D
    3) hiba ;) ...

    "Mi akik ezt komolyan gondoljuk-komoly csinaljuk, evente X ezer orakat olunk ebbe bele, ugy epitjuk fel az eletunkent hogy e kore. En az egyetemi eloadasaimat es laborjaimat es annak fugvenyeben vettem es veszem fel, hogy bizonyos napszakokban nem vagyok hajlando felallni a gep elol. 10 naponta olvasok el egy ilyen vonatkozasu konyvet (szerk: az evi majdnem 40) konyv csak ebben a temaban) , hetkoznapi napi masfel - hetvegen tobb orat toltok tesztelessel, tobb szaz oranyi tanfolyamon - eloadason ultem es nagyjabol 10ezer oldalnyi technikai elemzessel, strategiaepitessel kapcsolatos dokut olvastam el eddig."

    Háthat megspórolok valakinek egy csomó feleslegesen eltöltött időt: ha nyerni akarsz a tőzsdén, nem a piac eszén kell túljárni, nem ez a cél! Kurva sok türelem kell hozzá és lényeglátás kell hozzá, meglátni mi a fontos és többit elfelejteni. Úgyis csak akkor van kedvező árelmozdulás (tartósan 1 irányba) amikor a piacon konszenzus van. A konszenzust kell keresni és nem belelátni olyan dolgokat, amiben csak te hiszel! A technikai részét meg kb 1 délután meg lehet tanulni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák