Új hozzászólás Aktív témák

  • tomajer

    tag

    válasz tomajer #96 üzenetére

    Hogy az aplikációink, nem egyenrangúak az uberével?
    Tény.
    Előszöriss, nem egy multimilliárdos cég fejlesztette őket, hanem a hazai ifjú és olcsó programozógárda.
    Másodszoris, nekünk, figyelembe kell vennünk a hazai törvényeket rendeleteket.

    De elméletileg kötelező minden taxiban a bankterminál, és sok cégnél van más típusú készpénzkímélő lehetőség. (tudom, tudom, van olyan kocsog taxis akié éppen lemerült, de háát, a csodás technika már csak ilyen ... valaki itt írta, hogy qrva nehéz lemeríteni ... háát, nem tudom, honnan a tapasztalat, de az enyém két éves, és kb húsz percet bír az aksija köldökzsinór nélkül. megoldható persze, hisz itt a töltő, töltjük, ha kell, de mivel hőpapíros, amihez komoly áram kell, ha padlóra merült, akkor hiába dugod a töltőre, legalább húsz perc kell neki mire hajlandó magához térni. Persze persze tudom, ne merüljön le. Nálam ált. nem is szokott. De vannak figyelmetlenebb kollégák, vagy olyan cégek ahol ritkábban van rá szükség, és egyszerűen elfelejtkeznek róla.

    Egy nincs. Nekünk nem adtok inkasszójogot a számlátokhoz, hogy akkor és annyit húzzunk le róla amennyit mi gondolunk.

    Persze tudom, nagyon innovatív, de én valahogy nem adnám meg senkinek önként ezt a lehetőséget. Mert mit csinálsz, ha valami fatális véletlen folytán lenullázza a számládat? hova fordulsz? Telefonon nem elérhetőek. És tényleg nem. Keress rá. Aztán hívd fel a számot amit a gugli kidob. Jól el fogunk beszélgetni, mert a hallonak köszönhetően, a gugli valami rejtélyes okból az én számomat adja meg az uberé helyett .... sok sok elkeseredett emberrel beszéltem, aki szerette volna elérni őket azonnal... de marad a levelezgetés, egy rejtélyes, hollandiai központtal.
    Nna pl. ezért is kötelező a diszpécserközpont. Amit, mint írtam, egy azaz 1 db a nap 24 órájában elérhető telefonos is teljesíthet. De az utazóközönségnek szüksége van azonnali elérhetőségre.

    folyt. köv.

    hallotaxi.hu

Új hozzászólás Aktív témák