Új hozzászólás Aktív témák

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz azbest #317 üzenetére

    Nyilván nekem sincsenek pontos információim. És műszaki zseni se vagyok. De azért magát rendszert látom. És hogy igazából milyen adatokat és miből töltenének le a rendszerrel, azt találgatni se merném. Azt azért jó tudni, hogy amit mondjuk tegnap hoztak nyilvánosságra, mint nagy felfedezést, azt a hasdseregek és titkosszolgálatok legalább 25 éve már használják.

    Gyanakvó vagyok persze, már rég nem hiszek az altruista milliárdosok meséjében. Ha azok lennének, nem lennének milliárdosok.

    Azon persze el lehet vitatkozgatni, hogy a műholdas rendszer termel-e több elektroszmogot vagy hogy gyorsabb vagy lasabb-e, mint a mobil, de ezek csak ál-viták. Amit ma mobiltornyokból kapunk sugárzást, attól az is csoda, hogy nem minden második ember agyrákos. De ez nem azért van, mert a technológia biztonságos, hanem az emberi szervezet ellenálló képességének csodája. Ám ne feledjük, hogy ahogy mifelénk mondják "a lóf*szn*k is van vége". Másszóval aligha feszíthetjük ennél sokkal tovább a húrt. Hogy nagy változásnak kell következnie, az nem kérdés. De pont ennek? Nem hiszem.

Új hozzászólás Aktív témák