Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz lezso6 #104 üzenetére

    Ezt mondom én is. Azt tudod továbbértékesíteni amit birtolsz nem? Mint egy példányt abból a szoftverből. Mint egy könyvet. Persze a szoftverfejlesztők ezt vitatják és azt szeretnék beadni hogy te csak használati jogot veszel amit ők bármikor kényük kedvük szerint megszüntethetnek vagy használhatatlanná tehetnek vagy módosíthatnak.
    Úgy kellene kezelni szerintem legalábbis úgy lenne fer ha úgy kezelnénk pont mint a könyveket. Megvettem és azzal példánnyal azt csinálok amit akarok Amíg nem kezdem sokszorosítva árulni mint sajátot amit könyvvel sem tehetek meg. Ha én sz@rrá moddolok egy szoftvert mint a Skyrimot ahhoz sincs semmi közük amíg nem teszem közzé. Legalábbis így kellene kinézni minden ELUA-nak. Amint mostanában a szoftvergyártók (főleg játékok esetén) csinálnak/csinálhatnak az már túl megy jóízlés határán és valahol a pofátlan lehúzás határán áll meg.

    Armaggedon: Senki nincs a fejlődés ellen... a pofátlanság ellen vagyok... meg az erőből diktálás ellen. Meg az eddig működő dolgok szándékos szécseszése ellen...

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák