Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    én magam részéről örülök, hogy egy Gizike is csekkolja a számlámat befogadás előtt, így kibukhat esetleges hiba. Annak mondjuk nem örülök, amikor Gizike sem ismeri az aktuális szabályokat és azért dobja vissza, mert hiányol egy opcionális elemet (aláírás, pöcsét).

    Egyébként befogadási, feldolgozási időben az állai szervezetek vezetnek (negatív értelemben). Több hónap is lehet, mire befogadnak számlát, lehet többször is visszadobják időhúzás miatt mondvacsinált okokkal. A kifizetés is pár hónapot késhet a határidő után. Szerencsére nem saját tapasztalat, hanem általuk szervezett program utáni számlázási hercehurca tanújaként láttam.

    (#24) Kurt Hectic
    hát, az elektronikus számla kiállításához szükséges infrastruktúra pénzbe kerül. Tanusítványok. A plusz modul licensze. Bár cége válogatja. Például ahogy én számlázok, ott szolgáltatásként fizetek elő számlázó rendszerre és ott évi +3000 forint és számlánként +6 forint a kiállítás felára. Ha nem eszámlára optimalizáltra fizetek elő, akkor darabja +45 forint.

    Viszont papír alapú számlázásnál még postázást is kalkulálni kell (ha velük csináltatom, akkor +290+áfa), ha magamnak, akkor a nyomtatás költsége, idő és a postázás 125 forint talán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák