Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Zotya84 #87 üzenetére

    Azokról volt szó, akik fiatalok, bármit kaphatnak és mégis kiügyeskedték maguknak a Pfizert bevágva azok elé, akiknek nagyobb szüksége lett volna rá. Ne vedd magadra ha nem inged.

    Én is abban maradtam a háziorvossal, hogy majd szól, ha kell beugró egy kieső ember helyére, mert amúgy a Pfizerrel olthatók listáján aránylag hátul vagyok a praxisában, de nem a legvégén. Nem volt ilyen, mert Pfizert nem mond le senki, aki az utolsó pillanatban mégsem megy oda vagy elkésik, annak az adagját egyszerűbb az utcán lepattanóra várakozóknak adni.

    Pénteken én is odamentem az egyik oltópontra, mert felkúrt, hogy vezérünk szétosztja az utcára öntve. Pont előttem fogyott el. De most már nem idegesítem magam rajta.

    Májusi Pfizer szállítmány: 1,3 millió
    Júniusi Pfizer szállítmány: 2,2 millió

    Jut mindenkinek bőséggel, de közben nem vagyok büszke arra, hogy hányan vették fel a Pfizert idősek, krónikus betegek előtt azokban a hetekben, amikor a Pfizerből még nem volt ekkora bőség. Nem véletlenül váltott hangnemet a kormány is és lengette be, hogy az 5 millió beoltott felé vezetőt utat már inkább a Pfizerre építené. Remélem a kínaival beoltottak ezzel kapnak majd egy frissítő koktélt.

Új hozzászólás Aktív témák