Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Neovenator #138 üzenetére

    Eddig meg egyik napi 10-12 oran at hasznalt egerem sem huzta ki a 3 eves gariido vegeig, mert jellemzoen elobb kihalt beloluk a kinai Omron mikrokapcsolo.

    Vezeteknelkulieknel az akku oregedese, meg a dokkolo kontakthibaja sem elhanyagolhato tenyezo.
    Nyilvan cserelheto ceruzaakkus egereknel ez kevesbe problema, de ennel az egernel visszatertek a fixen beepitett egyedi akkuhoz...

    Tenyleg, hogy kaptak erre CE minositest?
    Halvany emlekeim szerint par eve elo van irva, hogy az akkus cuccoknak felhasznalo altal garivesztes nelkul cserelheto akkuval kell rendelkeznie.

    Vagy van az a penz, amiert Apple modjara leszarhatjuk az eloirasokat?

    Idovel a gorgo gumirozasa is elkopik, levalik a feluletrol, beakadhat a gorgo mechanikaba.

    Eger fenyezeset, hatan levo logot, gumirozott oldalanak kopasat most nem emlitem, mivel az max az esztetikai elmenyt rontja, eger hasznalhatosagat erdemben nem befolyasolja.
    Gondolom az MX700 izzadsag hatasara par honap alatt mattulo fenyezese egyedi ballepes lehetett, mivel azota egyik egerukon sem talalkoztam azzal a jelenseggel.
    Erdekes modon a vele egyutt kijott MX500-on tartos volt az eger hatanak festese, max a logo kopott le rola.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Neovenator #138 üzenetére

    Ezt én sem értem, már régóta. Pontosabban ezeket a mikro kapcsoló-bedöglő eseteket. Olvasom már egy ideje a tapasztalatokat, különféle, elvileg minőségibb, drágább egerek kapcsán is és sok olyan hsz.-t láttam ahol már a gari idő előtt (1-3év) bedöglöttek a gombok, dupla kattintás stb... Eddig kb. 3 egerem volt, egy drágább és egy nagyon olcsó, teljesen fapados egér (igaz Logitech), de már túl vagyok a 4 éves, napi kb. 8 órás használaton (a drágább kb. 6 éves) és kutya bajuk. A kezdő egerem egy ultra olcsó Speedlink is bírta vagy 6 évig, amíg használtam és még most is működne ha kéne. Vagy én vagyok nagyon "kíméletesen kattintgató" faja, vagy csak szerencsém van, de nem értem a jelenséget. Hibás darabok persze lehetnek, de ha elvileg nagyjából ugyan azokat az olcsó kapcsolókat kapják ezek mind, akkor nem értem honnan jönnek ezek a meghibásodások. :F

    (Minden estre örülök, hogy nálam nem ez a helyzet és nem kell évenként cserélgetni őket. :) )

Új hozzászólás Aktív témák