Új hozzászólás Aktív témák

  • kuyarashi

    őstag

    válasz quby #75967 üzenetére

    Szia!

    14.1-et használtam bő fél évig. Majd kijött a stabil 15.1 és 16.1 béta kb. egyszerre. Váltottam 15.1-re. A 14.1 is gyors volt és nagyon szimpatikus, a 15.1-el is ez a helyzet, de számomra szebb. (A 16.1 pedig még sokkal jobban néz ki.)
    Annyi a problémám a 15.1-el, hogy az első frissítést követően a telefon TWRP-be bootolt. Hiába indítottam újra, ismét TWRP-be bootolt. Újratelepítettük, de az sem oldotta meg a problémát, ezért teljesen legyalultuk a telefont, majd visszaraktuk a gyári ROM-ot. Így már rendben volt. Persze utána egyből installáltam a 15.1-et, de újraindítást követően megint TWRP-t kaptam...
    Most itt tartok. Frissítés egyébként hetente szokott jönni. Másnak nem volt ilyen gondja ezelőtt, a 14.1-el nekem hasonló sem volt. Szóval az is lehet pont egy olyan frissítésbe tenyereltem, amelyik hibás volt, de talán valami más a probléma.

    A lényeg, hogy szerintem ez nagyjából egyedi/egyszeri bug, úgyhogy merem ajánlani a 15.1-et.

    [ Szerkesztve ]

    iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Új hozzászólás Aktív témák