Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca0

    addikt

    Én mindig olvasok teszteket telefonvásárlás előtt, de a szívem többet nyom a latba. Tehát ha nagyon tetszik egy telefon, akkor annak ellenére is azt veszem meg, ha nem az a tesztgyőztes!
    Arra viszont mindig figyelek, hogy a fontos igényeimnek teljesen megfeleljen!
    A G2 kamerája lehet, hogy nem a legjobb a piacon, de nekem maximálisan megfelel! Kellően gyors a beltéri fotózásokhoz, gyorsan rendelkezésre áll, amikor kell, nagy hasznát veszem az automatikus makro módnak is!
    A hangfelvétele is nagyon jó egy telefonhoz képest! Szerintem akinek baja van vele, az hibás készülék miatt van. Egy zeneiskolai rendezvényen felvettem a gyerekeim műsorszámait a nézőtér közepéről, fejek között lyukat keresve, hogy teszteljem. Mivel profi felvételt is készítettek a szervezők, így nem volt túl nagy tétje... gondoltam... a profi felvétel ugyanis megsemmisült és csak az az 1 felvétel maradt meg, amit én a telefonnal csináltam. Csodálkozott mindenki, hogy ilyen jó minőségbe vette fel a hangot a telefon! A kép persze nem lett tökéletes, mert nagyon messze voltam és a fény is elég gyenge volt. Engem meggyőzött a tudása!
    Nyaralni persze rendes fényképezőt és kamerát viszek mindig, de egyre ritkábban használom őket. A telefon mindig kéznél van, gyorsan lehet élesíteni :)

    Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Új hozzászólás Aktív témák