Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabee101

    csendes tag

    válasz Bodor #240 üzenetére

    Sziasztok... Olvasgattam próbálok válaszolgatni a felmerült kérdésekre. Villogó fej : arc érzékelő amíg nézed a telefont nem alszik el a kijelzo galaxy s 3tól megalálható a samukban. Wifi gond. A wifinek van egy funkciója "helyhez kötött widi vagy valami ilyesmi na azt kapcsold ki gyorsan és a wifid visszatalál bármikor ha a sűrűn használt router közelébe érsz. Tok, foila... Én átlátszó szilikont rendeltem és gyári foilát a tok nem volt túl drága, viszont pont azt csinálja amit vártam tőle, feszesen van benne a telefon az érintési felületbe nem lóg bele. A foila gyári lenovo lett víz tiszta, nekem nagyon bejött valami dry skin cucc volt egész könnyű érinést biztosít. A romból szinte minden felesleg ki van írtva az említett barcode scanner is, de ez vmi miatt visszaköszön, de átnevezhető. A kínai írásjelek kiírhatóak a hívás közbeni pillanatokból, a szolgáltató azonosítót kell kikapcsolni. A rom gyors nem fagy nem akad:) én eddig samsungokat használtam örömmel konstatáltam hogy a samu launcher remekül alkalmazható. Ha kérdés van próálok válaszolni ha valaki megnézné a cuccot akkor szívesen próbálok segíteni találkozóval...

Új hozzászólás Aktív témák