Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz afb #2844 üzenetére

    Az időjárás widget nekem is többnyire csak a kínai városokat kezeli, de nem is foglalkoztam vele mert az első volt a töröltek között. Viszont most az S750 nél valamiért megint beállítottam neki budapestet és fura mód kezelte, Jó kis eső animációkat dobott a képernyőre ha esőre állt. Viszont így is kézzel kellett beállítani a várost.
    Most gyorsan ránéztem S820 ra, de az most a kézi beírást sem veszi be, valamint ha jól dereng launcher cserekor, eltűnt nekem a lenovos lóherével együtt. Szóval nagy tapasztalatom nincs vele. Az is lehet hogy kiirtottam valamit ami számára elengedhetetlen. Többnyire addig a szintig fagyasztom a programokat a még el nem vesztem a szükséges funkciókat. Onnan egy kicsit vissza megyek és pont akkor lesz jó. Így amiket nem használok azokat hirtelen nem tudom beindítani.
    Valamint a net elérést is lehet hogy elvettem tőle, mert azt is erősen szabályzom.

    Szóval rengeteg minden lehet, hogy nem megy, de egyszer már láttam működni budapesti adatokkal.

    Aztán persze belassult a gyári launcher úgyhogy dobtam az egészet. Amúgy épp NEXT van fenn nekem is. :)

Új hozzászólás Aktív témák