Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz FTeR #23 üzenetére

    "halkan megyjegyzem, h korábban pl olyat is írtam, h a logikátok szerint, az ms-nek lekéne állnia a rendszer biztonságosabbá tételéről, nehogy hazavágja a antivírusok piacát. erre sem érkezett válasz."

    A fenti kapcsán, ha nekem lett volna szegezve a kérdés (de egyébként nem), a kérdés egyszerűen mindig az, hogy mi az érdekem. És nekem mint felhasználónak érdekem, hogy az MS Office ne legyen monopol helyzetben (akár olyan áron, hogy az MS-t, teszem azt, aljas módon megszívatják), de viszont valószínűleg érdekem, hogy Windows biztonsági réseit betömjék, akkor is ha ezzel rontják virusírtók piacát. Ellentmondás nincs, részemről.

    A másik, hogy már nem nagyon érdekel, hogy melyik cég, teszem azt, hány ember öletett meg és hogyan a saját szabványa érdekében. Ezen túl vagyunk, mert minden szereplő csakis ott és úgy szegi meg az íratlan és írott szabályokat, ahogy tudja és érdemes neki, máshogy soha sem. Ettől függetlenül még utálom, mikor fos dolgokból lesznek szabványok, és aki jobbat mutatott, azt izomból elnyomják. Nem pont erre az estre mondom (de attól tartok mondhatnám), de hát ez úgy egyébként jellemző, hogy a technikai evolúcióban közel sem csak technikai érdemek a tényezők. És ez nekem rossz, ezért anyázok ha ilyen történik.

Új hozzászólás Aktív témák