Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Gyuri27 #109 üzenetére

    "Logisztika, szállitás drága?
    Tudnám a kinaiak hogyan tudják 2000 forintért a recbok cipőt árulni a négytigrisen. "

    biztosan darabokban szállítják ide és helyben varrják. jah nem pont úgy csinálják ahogy én mondtam. ott összerakják és csak a kész terméket hozzák át egy dobozban, nem 20 ban a cipő darabjait. értékelem törekvésedet hogy engem igazolj...

    "A haszonnak ált a tiszta pénzt nevezzük ami már a zsebben van."

    amit mind elisznak, vagy elverik csajokra, még véletlenül sem fejlesztésre, vagy cégek megvásárlására és a techológiák további felhasználásaira fordul. mindet ferrarikban manifesztálják vagy csak ülnek rajta mert az jó. látom vállalkozó vagy és átlátod hogy melyik cégnek milyen céljai vannak, miért halmoz fel tartalékot, és mire megy el a zsebben lévő haszon.

    "A részvényesek adott esetben bukhatnak is. Minden üzletbe benne van a lehetőség.
    A fejes felmarkolja a nagy lét semmit nem kockáztat."
    a részvényes ha bukik akkor ránthatja magával a céget. onnantól a tőzsdén esik az árfolyama a papíroknak, mert mindenki elad a veszteséges cégből. az pedig akár a cég számára kritikus...
    jah látom te mégse lehetsz vállalkozó. a fejes felmarkolja a lét és nem kockáztat. biztos mind úgy került oda hogy semmit nem tett le az asztalra és a haverok betolták hogy jó lét keressen. van rá példa ez tény. ettől még ez durva általánosítás, főleg egy alma topikban, ahol azért voltak páran akik le is tettek valamit az asztalra...

    "A mondokám lényege az volt, hogy nem az almát sajnálom mert fél igaszságokat közölt le valaki. Hanem a kinai szalag mellett álló munkást. Tudom, hogy csúnya az újság mert azt írta 14 órát dolgoznak 2 dodós bérét. Holott csak 10-t dolgoznak és 2,5-t kapnak."

    júúúj és még kiket sajnálsz? én inkább itthon kezdeném a sajnálkozást a nyugdíjasoktól a dupla törlesztőrészletet fizető munkásokig, de ha már kína akkor afrikában éhező aidseseket miért nem sajnáljuk? álszent hozzáállás a tiéd.

    tényleg nem tudsz elmozdulni a köcsög semmit nem csináló vezérigazgató degeszre keresi magát amíg a kínai meg rizsért robotol hozzáállásról? hol megy ez máshol? minden cégben így van. az meg hogy mekkora a kockázat azt ne már egy befutott világviszonylatban is elismert cégen akarjuk leverni. miért nem a cocacola vagy a meki? jah hogy ez az almás topik

    akkor ajánlom figyelmedbe az összes intel, amd, nvidia, hp, lenovo, msi, stb topikot, hogy oszd meg velük is nézeteidet, miszerint a termékeik túlárazottak, és fox gyárában rizsért robotoló rabszolgák készítik.

    köszi

Új hozzászólás Aktív témák