Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz moonman #149 üzenetére

    "jó, erre rosszul emlékeztem. XP-ben ugyanúgy egy kattintásra van a My Documents, mint 7-ben a My Computer."
    hol van az az 1 db (nem elnyújtott kattintás!) amivel sajátgépet tudok nyitni bárhonnan se7en-ből? (természetesen nem teljesképernyős alkalmazás (pl, 3d játék) esetén)

    (mondok egy konkrét példát, az egerem egyik plusz gombja XP alatt úgy van felkonfigolva, hogy Win+E-t szimulál, így tehát akár hol vagyok, ha megnyomom a gombot nyílik egy sajátgép pont legfölülre. be lehet állítani erre a gombra pl. mappákat is, de ugye a sajátgépnek nincs "rendes" címe, így ezt pl Se7en alatt ezt nem tudom beállítani, pedig hidd el rohadt kényelmes -és ha jól van rendezve a fájlrendszer, akkor pl. arra sincs nagy szükség, hogy a háttérben library-k folyton figyeljék a változásokat a watch folderekben)

    "nem kell 200-zal a falnak menni..."
    amikor két autó karambolozik akkor az esetek majdnem 50%-ban az egyik autóba belemennek. ;)

    "új Windows licenc, tehát elvileg köteles is vagy újratelepíteni"

    1, most ez hol ellenérv azzal, hogy ilyenkor egy clean install jobb?
    2, tudtommal lehet licensz kódot cserélni windowsban (leglábbis Vista-tól felfele), tehát emiatt nem kéne
    3, msdnaa-s licensze(i)m van(nak), ami keretein belül egy licensz kóddal egy konfiguráción használhatok OS-t.

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák