Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Hát, most nem tudom, hogy ennek örüljek-e vagy sem.
    Több okból is: egyrészt volt olyan konzumer noti szériájuk is, ami ár/értékben, megbízhatóságban kategórián belül valami verhetetlen volt, viszont volt olyan is, amit inkább hagyjunk (egyes pavilionok pl.).
    Aztán itt van az EliteBook, amiért mindenki odavan, itt a cégnél azt használjuk(8530p), és őszintén szólva ennél még a pavilionok, sőt még a legalja, konzumer szériás acer-ök is jobbak :(((
    A billentyűzet egyenesen ótvar, az illesztések nevetségesek, letakarítani lehetetlen, a gépház olyan merev, mintha gumicukorból lenne, a gumitalpait rendszeresen elhagyja aztán csúszkál az asztalon, a tapipad pontatlan, a kijelző olyan szinten fos, hogy arról inkább ne is beszéljünk (mind a ~10°os látószögével együtt), a wifi gyenge, a billentyűk nyomáspontja határozatlan, egyszóval ez egy raklap szar, de lehet a többi fajta nem ekkora hányadék (ez még a c2d széria).

    A tintasugaras nyomtatóik szintén szarok, a papíradagolójuk nevetséges, driver, telepítő úgyszintén, szóval újabban nagyon nagyot zuhant nálam a HP, pedig régen szerettem.

    Szóval valahol érthető ez a lépés, csak én valahogy nem érzem, hogy vállalati szinten olyan erős lenne a HP. Amit látok megoldásaikat vállalatoknál, az általában desktop/laptop.

    Viszon, ami szintén érdekes: miért nem úgy döntöttek, hogy megerősítik ezt a részt, kiküszöbölik a hibákat? A brand megvan hozzá. Mindegy, nem értem, de nem örülök neki, hogy még egy nagy játékos kiesik. :(

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák