Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz hallador #30 üzenetére

    "Nem az a baj, hogy nem láttál ilyet, mert az lejött egyből"

    Nyilván. Hiszen ismersz. Ismersz? :)

    "Akkor most még egyszer megkérdezem, láttál működni ilyen környezetet, bármilyen gyártótól is? És a hátterét is, hogy mi és hogyan üzemelteti?"

    Felügyeleti környezeteket (is) üzemeltetünk, azt hiszem mondhatom lát(ok)tam ilyet. Első sorban (de nem kizárólag) olyan jellegűeket, mint amikről a cikkben is írnak.

    "Most meg ezzel jössz, hogy valaki leírja az igazat, az nálad pocskondiázás? "

    Ehhez csak két gondolatot:

    1. Azt értem és elfogadom, hogy neked ez a véleményed. Igazság != vélemény. Amit nem értek, hogy ezt miért kell minden létező cikk alatt kifejtened pontosan ugyanúgy? Azért nevezem pocskondiázásnak, mert semmilyen építő jellegű meglátás vagy új gondolat nincs a soraidban (sőt még csak az adott cikk témájához sincs köze), de minden cikk alá pontosan ugyanolyan lesajnáló, fellengzős stílusban kinyilatkoztatod, hogy itthon mindenki kókler, lusta, naplopó tolvaj, bezzeg Te...

    2. Miközben szerintem vannak még egy páran itt rajtam kívül is, akik napi szinten dolgoznak nyugat európai cégeknél vagy azokkal közösen, így van valós képük arról, hogy milyen az "itt" és milyen az "ott". Én például németekkel és csehekkel dolgozom együtt (mindegyik multi és globál IT környezet) és azért tudnék mesélni az ő hibáikról is naphosszat. Ezzel nem azt mondom, hogy nincs szemléletbeli vagy hozzáállásbeli különbség az ő javukra, de koránt sem ennyire feketén-fehéren, mint ahogyan előadod.

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák