Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz King Unique #99 üzenetére

    Iszonyú nehéz megtalálni, de tééééényleg:

    Az megvan, hogy a Canonical partnerek tároló alapból jogi okok miatt nincs bekapcsolva az Ubuntun? De van olyan disztro, ahol alapból települ a Skype.

    Értem, extrém. Azért néz már meg! "meg már jó sok éve beépültek a köztudatba" Nem kell magyarázni, tudom, miről beszélsz. De ettől maguk a nevek még nem azt jelentik, amire használod. Semmivel nem egzotikusabbak a Linuxos nevek. Csak ezeket szoktad meg. Ha nem tudsz még a névtől sem elvonatkoztatni, az nem a programról állít ki bizonyítványt. Te mész úgy boltba, hogy hoover-t akarsz venni? Vagy fridzsidert? Utóbbinál talán lenne még esélyed.
    CD/DVD író: Nero. Ez legfeljebb a Rómát elpusztító tűz tévesen a római császárhoz való kötés okán lehet jó név. De mi köze van CD/DVD íráshoz?

    [ Szerkesztve ]

  • buherton

    őstag

    válasz King Unique #99 üzenetére

    Én nem szoktam. Nálam ez úgy működik, hogy beüt a mennykű, hogy nekem kellene egy olyan program, amivel ezt és ezt tudom csinálni. Lásd az előző példám. Azt se tudtam, hogy létezik ilyen csak beírtam, mert egy ilyet akartam. Továbbra sem azokra a programokra gondolok, amiket nagyjából mindenki tud, hanem azokra, amiket nem, és azt egyszerűbb megtalálni ha először Linux-ra keresel. Ugyanis, ha már a példánál vagyunk, akkor:
    Linux: [link] első találtra meg van, ami kell (működik is :) ).
    Windows: [link] nálam az első három hirdetés (én csak azért sem klikkelek hirdetésre), én nem találtam olyat, ami jó lenne. Még úgy sem, hogy aztán a windows 7-re kerestem rá. :U Nincs is ilyen program?

    Ha nem tudnám, hogy a guacamole létezik, akkor tuti nem találtam volna ilyen megoldást :( . Ezt csak azért találtam meg mert specifikusan a Linxu-ra kerestem annak ellenére, hogy Windows-on is megy ha jól emlékszem. Ezt már nem ragozom tovább.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák