Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz nord_ #36 üzenetére

    "Ha már az édességeket hoztad föl példának: ne vetessék meg velem a Balaton-szelet mindegyik ízvariánsát, amikor én csak az étcsokisat szeretem."

    Ez akkor lenne igaz, ha teljes diszkográfiát kellene venned. Igy sajnos nem releváns a hasonlatod.

    A többire: Mivel teljesen más a zenei izlésünk, így felesleges ebbe belemenni. Én pl a jazz-t, blues-t stb. szeretem, és bizony kiadok egy albumért 4-5e Ft-ot is, mivel mp3-ban semmit nem ér az egész, és a lemez egészében ér valamit. Pl amikor berakom a cd-játszóba az egyik kedvencemet, (mai napi pl Tsuyoshi Yamamoto - Autumn in Seattle), akkor nem érzem azt, hogy kapcsolgatnom kellene a számok között, végighallgatom az egészet. Természetesen szoktam venni válogatás lemezeket is, ahol egy adott téma kapcsán összeválogatnak előadókat. De én a zenét nem háttérnek hallgatom, hanem magáért a zenéért.

    De tényleg ne menjünk ebbe bele, mert felesleges. Popzenét eleve nem vásárolok, mert elég amit hallok a rádióban néha. Sőt még sok is. Pláne pénzt adni érte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák