Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz ->Raizen<- #56 üzenetére

    Mondjuk nem is a mezei user igenyeit fogjak szem elott tartani... es szerintem ez uzletileg nagyon is jo model. Hol erdekli az intel-t az, hogy az otthoni atlag pistikenek lapot kellene cserelnie, amikor a dell a hp a fuji a lenovo, tonna szamra adja el az uj konfigokat a cegeknek, akik 3 evente amugy is cserelik a komplett gepparkot. Ezt csak azok nem tudjak megerteni, akik meg nem lattak ilyet. Egy olyan helyen ahol tobb 100 egyforma gep van, nem fognak poci cserevel foglalkozni, altalaban homogen renszerekre van szukseg.
    Az intel-nek az csak egy plusz, hogy a vallalati szferan kivul is el tudja adni a cuccait.
    Mint maganszemely rohadtul nem ertek egyet ezzel a politikaval, de ceges rendszergazdakent megmondom oszinten fogalmam sincs, hogy az altalunk uzemeltetett szaz akarhany dell gepben milyen chipset meg proci van. Ha hardware-es baja majd jon erte a dell es megcsinalja, addig a kollega pedig kap egy tartalek ugyanolyan gepet. Jovore ugyis 3 evesek lesznek, tehat lejar a support, ezert csereljuk az osszeset. A dell kijon, hozza az uj gepeket es elviszi a regieket...
    Persze megy egybol az anyazas, mert mindenki az otthoni user szemszogbol nezi az egeszet.

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák