Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • redgreg

    tag

    válasz janeszgol #144 üzenetére

    Ez tök jó, csak megint ugyanott vagyunk. A UPCt semmivel sem tartom többre mint a Digit. Megjelent, benyúlta a gazdag környékeket (értsd nagy népsűrűség, könnyű hálózatot építeni, ilyenek) a többire meg szart. Nekem az lett volna jó, ha kijön a UPC a Digi és versenyre készteti a Tt, nem, nem kell olcsóbban első körben, csak ne tudjon azzal tarolni, hogy ő ad nem ADSLt, míg más nem. Lehet h a XII kerületben jó, h van occsón net, csak ez engem nem vigasztalt. És szánalmas volt, hogy messze a legjobb ajánlata az Externetnek volt a környéken, ami am drága is volt, és ADSL is. De szerencsére mióta csődbe ment élvezhetem a T-t, igaz occsón. De miután semmi más nincs minőséget nem ad. És innen jutunk vissza ugyanoda. A mobil piacon valódi árverseny nincs, bár arányaiban megy lefele az ár. Viszont szolgáltatási verseny van. Tehát barátnőm azért váltott vodáról, mert a környéken ahol járt a Telenor mindenhol 4 G volt, míg a voda sok helyen "csak" 3 g. És most tényleg azért akarunk tapsikolni, hogy tök occsóért begyün majd a digi a nagyvárosokba, viszont az ország maradék 80 % meg le se lesz kakilva, mert azt az occsóságot a 3 nagy is csak úgy tudja adni, ha csak oda koncentrál ahova a digi? Lehet persze, de ha nekem kell választanom inkább fizetek többet azért, hogy tanyabokor felsőn is korrekt netem legyen, mint azért ami a vezetékes területen van: Olcsóért csúcs ott ahol ennyiért megéri. Mocsokdrágán olyan kábel ami egy szaros ADSL ellen elvérzik ahol meg nem...

Új hozzászólás Aktív témák