Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz nyisziati #230 üzenetére

    Ez most akkor jó? Bocs, ha hülyeséget kérdeztem, de mikor nem ment a Digi SIM és wifi sem volt, akkor ajánlottak egy céget, ami Telenor alapú volt, így nem érdekelt. 6800/hó volt és 2TB adat volt hozzá, a hangalapú részére nem emlékszem.

    Igazából a mobilnet fenti melós célon kívül csak arra kell, hogy legyen, Telekom előfizetésen 1600/hó 3GB, negyede sem fogyott el, független a +20GB covid adattól. Van egy korlátlan hálón belüli hang előfizetéses is, azon is van 3GB, az se fogy el. Ez a két előfizetés cc 5eft, havi kb 350 perc beszéd szokott lenni. Még van egy Domino, ami 3500/év és a Digi SIM.

    2 telefon 4 SIM-mel EU legdrágábbjaként 5000+ ft-ért. Ja.

    Azért az iménti 35euro/félgigánál picit jobb, amit Te írsz, 2016-ban sem volt ilyen extrém áron félgiga, de én már ezen nem akarok vitázni.

    Szóval ami igazán releváns az a kb 3-5GB-os csomagok lennének, azok pedig lazán 5eFt körül vannak.

    Mint említettem, Telekom előfizetés 1600/hó és 3GB. Ez kevesebb, mint 5000.- nem? Nem értem, miért dobálóztok ilyen számokkal, mikor mindenki tudja, milyen árakon futnak ezek.

    6800.-ért már 2TB adat is van! Matekozd ki, ez lehet talán a tejútrendszerben is a legdrágább! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák