Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz ubyegon2 #211 üzenetére

    Már itt buktad, mivel nem másodszor. Egyszer az egyiket, utána a másikat.

    Jah, hogy két gagyi, senkit sem érdeklő topicod is van, az más... :C

    De jó a javaslatod, hogy miért nem tettem offba a hsz-emet. Mivel az is csak egy vélemény volt, mint a tied, Te miért nem teszed offba? Ja, hogy mivel Te szakkomolysággal írkálsz blődségeket, akkor az nem off. Értem

    Én legalább érintettem az eredeti témát, ami rólad nem volt elmondható, legalábbis az első háeszedben semmiképp.

    Sajnos nem tudsz eljutni odáig, hogy miről szól az írás, csak jössz ezzel a sületlenséggel, hogy:

    Nem, pusztán nem szeretnénk fizetni Európa egyik legdrágább mobil díjait..

    Ha sületlenség, akkor cáfold, várom a linkeket, hogy ez nem így van. Egyébként láthatólag neked nem jött át, hogy miről szól az írás, ez világosan kiderül a folytatásból.

    Ezt szeretem, mikor ilyen nagyokat mond valaki, de ugye mivel semmit nem jelent, így ezzel nincs értelme vitatkozni sem. :DDD

    Az, hogy konkrétan Európa egyik legdrágább mobil díjait fizetjük, ne jelentene semmit? LOL. A valóság az, hogy a tényekkel nem tudsz vitatkozni, nem csoda, hogy meg sem próbálod. :C

    Meg azzal sincs értelme vitatkozni, aki csak izomból nyomja a saját hitelméletét és más meg kussoljon mert hülyeséget beszél.

    Tényekről írtam, nem "hitelméletről".

    Nekem is régóta Digis kábelem van, teszt SIM-em is van, telóban elfér, használhatósága nulla sajnos, mivel kültéri lefedettség akkor érne valamit, ha Budapesten is csak annyi épület lenne, mint azokon a legelőkön, ahol még a birka is streamen látja a pulikutyát csak. Persze van sok olyan épület, ahol van net, de én inkább fizetek kicsit többet, hogy mindenütt 100% bizonyossággal tudjam is használni.

    Ember, olvasd már el a 202-es háeszt. és az abban szereplő linket. Lassan írom, hátha átjön: pont azért nincs lefedettség, mert a Diginek nincs elég frekisávja, és ez az aukció, amiről kizárták őket, pont az esély lett volna arra, hogy ez MEGVÁLTOZZON. Remélem így már átjött valami... :U

    A filléres is jó másodSIM-nek, no de könyörgöm, mit akartok ti? Olcsó megbízhatatlan mobilszolgáltatást? OK, de hadd legyen már akkor minőségi is, ha valaki inkább azt szeretné, ne legyen mind a a 4 legelőnetszolgáltatás.

    Ember, az iróniát sem tudtad értelmezni az előző háeszemben, leírom akkor világosan. A vezetékes vonalon sem az lett, hogy a Digi színrelépésével lett 3 fapados szolgáltató, hanem az lett, hogy pl. többletszolgáltatásokat nyújtanak a drágábbak plusz pénzért (mondjuk a műsorok rögzítésének lehetőségét). Ergo ezen aggódni minimum megmosolyogtató.

    Ez az Európa legdrágábbja szöveg azért is fura, mert pár hete csak lustaságból halogatom, hogy átviszek mindent Magenta1-be, vagy nem mindent, de amit szerintem nem nagyon tudnál értelmezni, az az, hogy árban ugyanott lennék, csak éppen rugalmasabb az egész.

    Ha olyan lennék, mint ti, sírnék én is, hogy miért fizetek ár/értékarányban 10x annyit, mint a giganetesek!?

    Ennek túl sok köze nincs az alap témához, ugyanakkor szerintem te sem tudod megmondani, hogy mire is akartál kilyukadni (az utolsó mondattal főleg).

    Szerintem ne válaszolj, úgysem hiszem, hogy átment, amit írtam. Inkább nyomasd a többieknek, én meg csinálok az ilyen tudományos PHdé-zseniknek is egy topikot! ;]

    Igen, érzed, hogy nulla érved van.

    Nem, pusztán nem szeretnénk fizetni Európa egyik legdrágább mobil díjait...

    Ide még hiányzik a lényeg! Ne fizesd! Na? Látod milyen egyszerű ez? Senki nem kényszerít vagy igen? :D

    Egyrészt elég cinikus hozzáállás a mai világban, hogy egy alapszolgáltatásnak tekinthető, de amúgy kartellezve meglehetősen túlárazott szolgáltatást ne vegyek igénybe, ha "nem tetszik", de hát az előzmények után nem is vártam többet... ;] Egyébként én nem is veszem igénybe tulajdonképpen: a céges korlátlan telefon + 7 giga net nekem bőőőven elég.. :P Azt a párezer forintot, amibe pedig a privát számom fenntartása éves szinten kerül, nem igazán sajnálom. Viszont a családtagjaim által fizetett összeg is kiveri a biztosítékot.

    (ó jaj, most olvasom, hogy azt sem érted, mire való a magas ÁFA......akkor én hiába bonyolítom itt az életed ennél jóval magasabbröptá témával) bocsi utólag is.

    Oké, várom a magasröptű magyarázatot, hogy miért is jó a 27%-os ÁFA: hajrá... :C

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák