Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Egon #208 üzenetére

    senkit sem érdeklő topicot már másodszor reklámozod itt, még offba sem téve a hozzászólást.

    Már itt buktad, mivel nem másodszor. Egyszer az egyiket, utána a másikat. De jó a javaslatod, hogy miért nem tettem offba a hsz-emet. Mivel az is csak egy vélemény volt, mint a tied, Te miért nem teszed offba? Ja, hogy mivel Te szakkomolysággal írkálsz blődségeket, akkor az nem off. Értem! :R

    Sajnos nem tudsz eljutni odáig, hogy miről szól az írás, csak jössz ezzel a sületlenséggel, hogy:

    Nem, pusztán nem szeretnénk fizetni Európa egyik legdrágább mobil díjait..

    Ezt szeretem, mikor ilyen nagyokat mond valaki, de ugye mivel semmit nem jelent, így ezzel nincs értelme vitatkozni sem. :DDD

    Meg azzal sincs értelme vitatkozni, aki csak izomból nyomja a saját hitelméletét és más meg kussoljon mert hülyeséget beszél.

    Nekem is régóta Digis kábelem van, teszt SIM-em is van, telóban elfér, használhatósága nulla sajnos, mivel kültéri lefedettség akkor érne valamit, ha Budapesten is csak annyi épület lenne, mint azokon a legelőkön, ahol még a birka is streamen látja a pulikutyát csak. Persze van sok olyan épület, ahol van net, de én inkább fizetek kicsit többet, hogy mindenütt 100% bizonyossággal tudjam is használni. A filléres is jó másodSIM-nek, no de könyörgöm, mit akartok ti? Olcsó megbízhatatlan mobilszolgáltatást? OK, de hadd legyen már akkor minőségi is, ha valaki inkább azt szeretné, ne legyen mind a a 4 legelőnetszolgáltatás.

    Ez az Európa legdrágábbja szöveg azért is fura, mert pár hete csak lustaságból halogatom, hogy átviszek mindent Magenta1-be, vagy nem mindent, de amit szerintem nem nagyon tudnál értelmezni, az az, hogy árban ugyanott lennék, csak éppen rugalmasabb az egész.

    Ha olyan lennék, mint ti, sírnék én is, hogy miért fizetek ár/értékarányban 10x annyit, mint a giganetesek!?

    Szerintem ne válaszolj, úgysem hiszem, hogy átment, amit írtam. Inkább nyomasd a többieknek, én meg csinálok az ilyen tudományos PHdé-zseniknek is egy topikot! ;]

    Nem, pusztán nem szeretnénk fizetni Európa egyik legdrágább mobil díjait...

    Ide még hiányzik a lényeg! Ne fizesd! Na? Látod milyen egyszerű ez? Senki nem kényszerít vagy igen? :D

    (ó jaj, most olvasom, hogy azt sem érted, mire való a magas ÁFA......akkor én hiába bonyolítom itt az életed ennél jóval magasabbröptű témával) bocsi utólag is.

    Figyelj, mivel Te is Egon vagy, picit gondolkodhatnál kevésbé mereven, na mit szólsz hozzá? :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák