Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Pingüino #171 üzenetére

    Mennyi feature update-et kapott a W7 és mennyit kap a W10? Amióta kijött a 10, azóta lassan annyi tartalmat kapott mint előtte a 7-8-10 váltás alatt (oké, a GUI kevesebbet változott).

    Oké, hogy megy régebbi hw Linux alatt a PnP driverrel, de teljes a funkcionalitás? Nem feltétlen. Mondjuk a családban van egy nyomtató-szkenner. Linux Mint alatt működik, képes szkennelni, de például a gépen levő scan gombra semmi nem történik, mert az ilyeneket nem kezeli a linuxos driver már. Kérdés, hogy a működő funkcionalitás neked elég-e.

    Persze, a GPO nem átlag felhasználónak van. Miért, a parancssorban konfigurálás igen? :) Vagy egyáltalán egy LTS feltelepítése. Vagy egy 3rd party repó beállítása?

    Hogy melyik mennyit fejlődött az utóbbi években: Wayland hogy áll? Hány évig próbálták reszelni, hogy végre működjön?

    Nekem amúgy sosem ment az ujjlenyomat a Thinpadeimen, sem a Smartcard, azért azok nem ilyen fis-fos hw-t használnak, de éveken át nem tudták megoldani mégsem a TPM chip használatát. Örülök, hogy mostanra ez nem gond, de mondjuk 10 évig meg az volt. Amit most hoznak be technológiát, az majd 10 év múlva használható lesz?

    hcl: "bedugtam az USB kábelt, és ment" - oké, és mit csinálsz ha bedugod és nem megy? Aztán feltúrod a netet, van rá 5 tipp, végig próbálod és egyikkel sem megy? Hmm?
    Annyi bírom ezeket a "nekem megy, tehát sokkal jobb" érveket, de aztán amikor a másik oldalról jön ilyen akkor fel vagy háborodva. Szakmai, persze :D Örülök, hogy előjött az aduász "szakmai érvek" érv is.

Új hozzászólás Aktív témák