Új hozzászólás Aktív témák

  • HENE

    aktív tag

    válasz azbest #242 üzenetére

    Neked messze több eszed van, mint a fél fórumnak összesen! Gratulálok! :R

    A konkrét példát akkor tartom offolásnak, ha nem a témához tartozik. (az offolás jelentése egyébként pont ez. :K )

    Nem tudom, hogy végigolvastad-e a bejegyzéseimet, de akkor összefoglalom:
    - hogy ki mit gondol a szűrés hatékonyságáról, eredményességéről, az mindenkinek a saját dolga. Ki így gondolja, ki úgy. Arról, hogy ez hatékony, soha senkit nem akartam meggyőzni.
    - néhányan kitaláltak dolgokat, amiknek semmi közük nincs a valósághoz. Ezeket igyekeztem cáfolni, mert úgy hülyeségek, ahogy vannak.

    Végtelenül hálás lennék, ha elárulnád, hogy szerinted miért lenne munkaköröm védeni a szűrést. Sem én, sem a munkahelyem nem érdekelt, abban, hogy alkalmazzák a szűrést. Úgy látszik még mindig nem tiszta, hogy kik vesznek ebben részt.

    "Mondjuk eléggé mindent tiltsunk és totális kontroll hangulatú az előadásod eleje."
    Ezt a Beccaria idézetből szűrted le? Mert akkor nagyon nem érted a szemléletet. Szívesen elmagyaráznám, de akármennyire konkrét lenne, inkább offolnám tovább a topicot. Ha végigolvastad ez előadást, láthattad, hogy ez egy objektív (tényekre koncentráló), és nem szubjektív (saját véleményt tartalmazó) előadás.

    Nem gyűjtök könyvhöz anyagot, mert nem készülök könyvet írni. most.

    " Itt próbálgatod, mi az amivel le lehet nyomni az emberek torkán a korlátozásokat. Hiába, mi nem vagyunk annyira félősek, mint az amcsik, nem rettegünk láthatatlan ellenségektől, mert látjuk és tapasztaljuk eléggé, hogy a hatalmon lévők mi mindent megtehetnek."

    Az a baj, hogy ti tényleg azt hiszitek, hogy ez a szűrés fogja korlátozni az internet szabadságát. Hát nem. Rossz helyről várjátok a támadást, ezért keserű lesz az ébredés.

Új hozzászólás Aktív témák