Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Andie #84 üzenetére

    Amint látszik, irásom a mértéktelenekről szól.
    Igen ez jól látszik. De mint annyi midnent, lehet ezt is mértékkel is csinálni. Aki még sosem futott össze a rókával , vagy filmszakadással, az valószínűleg tudja miről beszélek.

    Tehát lehet értelmesen is, nemcsak úgy, hogy az ember ne emlékezne semmire.


    Egyébként pedig tényleg vannak olyan emberek, akik nem (vagy nemnagyon) bírják az alkoholt, vagy a cigarettafüstöt, satöbbi.

    ''Töményben '' pedig ajánlom a különféle gyümölcsös snapszokat (, pl. füge , vagy mézes diós )ha esetleg kiváncsi lennél rá, de az alapján amit írtál úgy gondolom, hogy először csak szagold meg, vagy egy nagyon kis kortyot kóstolj bele. PErsze szigorúan csak akkor, ha ehhez van kedved.


    Félek, hogy függövé válok, félek, hogy nem önmagam leszek, félek, hogy elveszitem az önkontrollomat (mérnem használtam ezt a szót feljebb?), és félek a következményektől, aminek esetleg nem leszek ura. Én szeretem magam irányitani a dolgaimat, a legapróbb dolgokig. Nem hagyom, és asszem el is vesznék a magam szemében, ha ez kicsúszna.
    Félsz , hogy nem az fog történni, amit te szeretnél, netalántán nem tudsz a dolgokra hatással lenni?
    Érthető az érzésed, ámbátor van egy olyan érzésem, hogy ez a fajta félelem valamiképpen kapcsolódhat egyfajta korábbi megszégyenüléshez is. PErsze lehet tévedek. Csak nekem ez ugrott be.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák