Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Freel #4 üzenetére

    Én úgy gondolom, attól hogy még valaki PC gamer, az nem csak játszik a számítógépén. Az rendben van, hogy a játékot átteszik Linux-ra. De rengeteg dolog van amiért én nem váltanék. Sok megszokott dolog amikhez ragaszkodom. Általában nyitott vagyok az új dolgokra de ez nem mondható el a számítógépemen használt programokra, és szokásaimra. Az édes kevés, hogy csinálnak egy gamer orientált rendszert, de a gamer szokott mást is csinálni a számítógépén. Nem hinném, még ha be is jönne ez a Linux-os dolog, akkor megkezdődne a tömeges átvándorlás.

    Én próbáltam tavaly, vagy tavaly előtt a Linux-ot. De nincs meg a kellő alapismeretem, alig tudtam vele mit kezdeni. Driver problémák. Akkoriban az egerem drivere sem volt elérhető (nem tudom most az e. Razer Deathadderem volt akkor még). És ez nálam kizáró ok volt. Nyilván ha gamer rendszernek készítik akkor erre most kiváltképp ügyelni fognak. De Linux-ra átállni nem egy könnyű dolog.

    (#2) woland_y2k Egyetértek én is. Esélytelennek gondolom ezt. De játszunk el a gondolattal, hogy ha meglépnék.... kellene akkor végezni egy elégedettségi felmérést a nagy IT cégek körében ;]

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák