Új hozzászólás Aktív témák

  • Freel

    tag

    Nem vagyok teljesen megszállottja az összeesküvés elméleteknek... Ne hurrogjatok le, de öreg gamerosként én valamit szimatolok a levegőben. Valami nagy durranást 2015-re. Gyanús nekem ez a DX12-ről szóló hírek, meg Linuxra a Vulkan API, meg a STEAM OS, steammachine megjelenések... Csomó AAA játék megjelenése Linuxra... Áprilisban az új 4.0-s kernel, amiben egy csomó újdonság lesz állítólag. Véleményem szerint a STEAM OS is erre a kernelre vár és erre fog építkezni, ezért nem jelent még meg... Szerintem a Valve áll az egész hátterében. Valamit csináltak/kitaláltak amivel szerintem kegyetlenül befognak fűteni a Microsoft játékos részlegének és az MS most fosik... Simán elképzelhetőnek tartom, hogy ha a Valve a Linuxból valamilyen úton módon tudna faragni egy király gamer platformot, akkor az MS még akkor is veszíteni fog a részesedéséből ha ingyen adja majd a 10-est...
    Nekem van eredeti 8.1 kulcsom, de eddig úgy néz ki mégis áttérek Linuxra... Nagyon tetszik a szemlélete és minden működik rendesen...

Új hozzászólás Aktív témák