Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Romvr #337 üzenetére

    "a Windows 10, mint szolgáltatás részeként frissítések kerülhetnek kézbesítésre a Bing keresés, a vizuális megjelenés, a stílusok és a keresőkódok folyamatos fejlesztése"

    Ez azért nekem is elég átlátszó indok... Amúgy a group policy-t is rendesen átnyálazták a srácok, annak ellenére megy ki, vagy csak az r=1 felhasználó által tipikusan megtalált csúszkákat húzták be (a "disable telemetry" semmi, egy rakás egyéb van még különböző pontokon eldugva)? A multkorában rendesen végigmentem a gpe-n, és ha 100 módosítást nem csináltam, akkor egyet sem, ill inaktiváltam (!=eltávolítás) a diagnosztikát.

    A polkorrektség kedvéért azért a srácok ránézhettek volna, hogy milyen adatok mennek ki a win7-win8 keresőjéből és egyéb komponenseiből.

    "even with no Live tiles pinned to Start (and hence no obvious need to poll for new tile data), Windows 10 seems to download new tile info from MSN's network from time to time, using unencrypted HTTP to do so"

    Tessék, nem arról volt szó korábban, hogyha adatroamingoláshoz kilövöm a live tile-t, akkor nyugi van?? Mi van akkor, ha az ember teljesen kiirtotta a metro-appokat? Akkoris nekiáll üresbe töltögetni - ahogy az office nem telepített komponenseit "frissíti"?

    A telemetria-kilövés kérdéskörről már tudtunk, csak az enterprise-ban lehet teljesen deaktiválni. Hogy miért épp a onedrive szerverrel kommunikál, rejtély.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák