Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    Használ valaki Citrix Secure Hub / Secure Mail alkalmazásokat vállalati levelezések eléréséhez? Hiába raktam fel a Secure Mail-t, és konfiguráltam be, a levelek letöltése esetleges. Ha nyitva van a képernyő, akkor abban a pillanatban megjön az email, de zárt képernyőnél van, hogy egy óráig nem jön egy sem, majd felnyitva a képernyőt és az alkalmazásba belépve, rögtön behúzza az emaileket. Próbáltam a szinkronizációt auto és 5 perces módban is, egyik sem vezetett eredményre. Valamilyen energiagazdálkodási problémát gyanítok a jelenség mögött. Vagy a másik tippem, hogy ezek az alkalmazások a munka profilba kerültek a telepítésnél (máshova nem is tudom rakni, a Secure Hub eleve oda teszi), és esetleg az kavarhat be valamilyen módon, de egyelőre teljesen sötétben tapogatózva próbálok rájönni mi lehet a gond. Több éve használom ezeket az alkalmazásokat probléma nélkül, egyik korábbi telefonomon sem futottam ebbe bele. Illetve jelen pillanatban is működik rendesen azon a telefonon, amit lecseréltem a P30P-re, ez alapján nem gondolom, hogy az alkalmazással lenne gond.

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák