Új hozzászólás Aktív témák

  • Nuada herceg

    őstag

    Sziasztok!
    Mate 10 pro-ról tervezek erre váltani. Semmi bajom nincs a jelenlegi telómmal, sőt, imádom. De mindig kell valami új, és ha már az asszonyt nem cserélhetem le, itt élem ki magam.
    :)) Többen is írtátok a vezeték nélküli töltést. Nos, biztosan nem lenne rossz, de eddig egy telefonomban sem volt, talán itt sem fog annyira hiányozni.
    Amitől picit félek, az az aksi mérete. 3640 talán? A mate 10 proban pedig 4k.
    Meg a vízállóságot is hiányolom, de egyszer nem vittem strandra a Mátét. :) Néha az elején megfürdettem a kádban, de ennyi. Szóval talán anélkül is megleszek. Tudom, hogy a P30 cseppálló, de hát az kb csak annyit is jelent. :)
    A p30 pro nekem kilőve. Az ára is sok, de valahogy azok a lekerekített szélek... Nekem nem jön be. Túl nyúlánk kinézete van már tőle a telefonnak. Meg teszteken néztem, hogy ez a "legrosszabban" használható lekerekített kijelzős teló. Youtubeon sokszor véletlenül indul a következő videó, meg hasonlók.
    Kinézetre meg tetszik a sima P30. Szóval a kérdés az lenne, hogy váltott valaki erre Mate 10 proról? Ha igen, írja már le a tapasztalatát, ha van kedve és ideje! :R
    Igazából nagy előrelépésre nem számítok, csak ne legyen visszalépés sem. :)

    Értem a csíziót.

Új hozzászólás Aktív témák