Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c p

    tag

    válasz Balzak83 #1930 üzenetére

    [...]Egy észrevétel, nem tudom, volt-e már felvetve. Home gombos navigálásnál nálatok sem mennek az ujjlenyomat feloldások? Pl banki appok Nálam mindig "vissza" funkciónak értelmezi.[...]

    MKB Mobilbankár esetében nem tapasztaltam ilyen problémát. A belépési kód billentyűzete alatt felknálja az ujjlenyomat olvasását és arra is szépen beautentikál, nem lép vissza.

    Illetve még azt a perverziót is elkövettem, hogy a pénzügyi alkalmazásokat (banki app-ok, payoneer, paypal, stb.) átpakoltam a Private Space-ra dedikált felhasználó alá, így azoknak a telefon fő, napi szintű profiljában nyoma sincs***, ergo maximálisan rejtve vannak a kíváncsiskodók elől. Ha kell, akkor meg képernyő lezár, bal gyűrűs ujjal Private Space felhasználóként belép és voila, ott vannak a pü-i alkalmazások.

    (*** = annyiban mégis van nyoma a fő profilban, hogy Beállítások / Alkalmazások alatt szerepel a listában, de azt írja, hogy "Nincs telepítve". Ez azért kicsit ügyetlen, egyszerűbb és praktikusabb lenne elrejteni onnan is.)

    [ Szerkesztve ]

    ... in blues we trust...

Új hozzászólás Aktív témák