Új hozzászólás Aktív témák

  • dualcore

    őstag

    Én nem vagyok a legaktívabb tagok közé való, viszont folyamatosan olvasom a topikot. Ha valaki rákeres az írtásaimra, kiderül belőle, hogy csakis a hang minőségét kifogásoltam eddíg. Többször hangoztattam, hogy ez a készülék igen is egy nagyon jó készülék.Nincs semmi más "problémám" vele. szeretem, jó és kész, Nekem szerencsére nem jelentkezett a sötétedés, igaz nem buherálom állandóan. A fényképei igen is vállalhatóak, mondom ezt úgy, hogy bármi komolyabb dolog miatt (kirándulás, családi dolgok) ott a tükrös gépem, és nem a telefontól várom el a csodát. A navigációt amikor használom, (ritkán) sosem hagyott cserben. Szóval nekm tökéletesen megfelel a készülék, Bármilyen más telós topikba beolvasok, ott is vannak problémák dögivel (főleg az almással is).
    Műszaki beállítottságú vagyok, nem csak használom, de bele is mászok egy elektromos készülékbe ha kell.
    Én azzal zárom írásom, hogy lehet kis idő még és javítva lesznek ezek a dolgok, és mindenki megnyugodhat. Nem szeretnék senkit megbántani, most is azt írom hogy egy fórumban a korrekt megbeszélés a cél.
    Tisztelettel egy 41 éves tag, aki már nem a divat miatt vesz készüléket.

Új hozzászólás Aktív témák