Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz dualcore #10153 üzenetére

    van most itthon egy htc one, egy iphone 6 plus és a p10. mindegyiken rajta van ugyanaz a 12 giga flac, poweramp, ugyanaz a füles (nem nagy szám, xiaomi piston 2). ugye a htc és az iphone is arról híres, hogy audióban a legjobbak közé tartozik. több részletet meghallgattam ebből a számból, próbáltam úgy belőni a hangerőt, hogy ne legyen hangosabb a egyik sem a másiknál. lehet, hogy botfülű vagyok, de nem igazán hallok különbséget. hangerőben persze óriási a különbség az iphone és a htc javára, de kb pont annyi a max a p10-en, amilyen hangerőn hallgatni szoktam a másik két telefont. normál környezeti zajok mellett legalábbis...biciklin, forgalomban simán elképzelhető, hogy idegesen fogom nyomkodni a hangerő fel gombot, hiába...visszatérve a hangminőségre: talán a p10-ben alapbeállításon egy nagyon picit több a basszus, de ugye ez olyasmi, amin lehet állítani. talán az 50 másodpercnél belépő cin jobban sistereg p10-en, htc-n és iphone-on nem tűnik fel annyira. ha a hangerőtől eltekintünk, nem nagyon tudnám kiválasztani a legjobbat a három közül. iphone vagy htc, de lehet holnap mást mondanék. tényleg csak leheletnyi különbségek vannak.

    sötétedés: azt hittem, hogy csak arról van szó, hogy elhalványul a kijelző. nekem az volt furcsa, hogy full napfényben viszonylag halvány, húzogattam a fényerő csúszkát, nem ment feljebb, de 1 másodperc alatt túllendültem rajta, hogy ez a max, mivel még bőven olvasható volt. a teljes sötétülés viszont tényleg durva hiba. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák