Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quarros

    tag

    válasz rt06 #35 üzenetére

    "ez mar izles kerdese"

    Egyetertunk csupan racsodalkoztam arra a tenyre, hogy torrent, netfix, hulu lehetosegei mellett megis szamomra az indie volt a meghatarozo, es kitudta valtani a fentebbieket. (oszinten be kell valjam, ha nem tapasztaltam volna akkor ezt nem hittem volna el). Mondjuk sajnos ez azt is jelenti, hogy szamomra a mostani uj sorozatok, filmek erteke jelentosen csokkent. (Mert ha mar az ember arra sem veszi a faradsagot, hogy torrenten legalabb egyszer megkeresse letoltse az mar jelent valamit szerintem). De ez mar megint egyeni preferencia. :DDD

    "igazabol itt egyertelmu uzleti erdekrol van szo, s lassuk be, minosegi tartalmat nagy mennyisegben senki nem fog a fogyasztok ket szep szemeert szolgaltatni (mert bar vannak kiemelkedo minosegu indie tartalmak is, megis elhanyagolhato azok mennyisege a tv csatornak kianlatahoz kepest)"

    Sajnos megint igazad van mert ez a helyzet a mai nap. Nincs vita. De azert azt szogezzuk le, hogy a mostani helyzet egy uzleti rest biztosit az inde free tartalmaknak. Szimplan azert mert sokkal konyebben hozzaferhetoek, mint barmilyen fizetos tartalom. De ez a modell egyenlore meg mindig nagyon fiatal es evekre van szukseg ahhoz hogy atlepje a kritikus tomeget. Ezt pedig meg kell adni neki mert a fizetos tartalom szolgaltatasnak ez az egyeduli alternativaja. Magyaran egyedul ez tudna kikenyszeriteni a minoseg ujboli emelkedeset ami meg mindenkinek (na jo az f. tartalomszolgaltatonak nem feltetlen) erdeke.

    Sorry nem tudtam hogy Pengevel kolcsonosen(bahh inkabb vasszaszivom mert meg a vegen meg ezzel is rosszat mondok) utaljatok egymast. En ezen a ponton kiszallok :R

    "egyebkent elbeszeltek emvy-vel egymas mellett. Te azt allitod, hogy lehet indie modon (tamogatasbol+hobby-bol) minosegi tartalmat eloallitani - ez igaz
    o pedig azt mondja, hogy nem lehet a fenti modon mindenkit kiszolgalni, ami szinten igaz (az indie tartalmak java ugyanis retegtermek, s ami mindenkit meg kivan celozni, es mindenki szamara fogyaszthato is, az uniqum szamba megy)"

    Szepen sommaztad a lenyeget egyetertek. Maximum annyi tennek hozza, hogy ez a helyzet jelenleg de az indie nem feltetlen lesz mindorokke retegtermek.

    "Mi ez, ha nem egy lekezelő beszólás?"
    realizmus (es most, mielott azt hazudnad, hogy nincs igazam, kerlek nezz magadba, hogy kik csinaljak azokat a tartalmakat, amiket letoltesz a zinterwebrol)

    De sajnos lekezelo hozzaszolas. Emvy ezzel hozott ki a sodrombol. En ertem viszont amit akarsz mondani... de ezt tessek rendesen megfogalmazni:

    A felhasznalok sajnos nagy tobbsegben csak fasza vicces videokat tudnak gyartani bar egyre tobb a kivetel, viszont azert jopar dolog van, amihez a free modell nem elegendo mert tobb idot + penzt igenyel

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák