Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz quarros #18 üzenetére

    ez mar izles kerdese, en pl rendkivul szivesen fizetnek elo olyan szolgaltatasra, ahol az altalam nezett (sok, heti 10+) sorozat epizodjai elerhetoek, es nem kell torrent-tel baszkodni hozza
    erre pl a netflix, vagy hulu havi 8 dollar koruli elofizetesi dija boven jo lenne - nekem legalabbis meger ennyit, hogy egy kattintas es nezhetem

    ezzel szemben persze nem mindenki gondolkodik igy, van, aki inkabb elofizet seed szerverre, vagy meg azt sem, es inkabb bent tartja napokig torrent kliensben a file-t, hogy meglegyen az arany
    igazabol oket sem lehet elitelni (foleg, mert jelenleg jobb hijjan en is torrentezek), de nekem lenne igenyem egy minosegi - akar fizetos - szolgaltatasra

    a masodik bekezdesed is maskent latom
    ebbol csak par - a torvenyeket es fokent masokat magasrol leszaro - egyen probal meg ideologiai haborut csinalni, raadasul ok is tobbnyire a leheto legostobabb ervekkel (lasd pl penge_4 hozzaszolasait)
    igazabol itt egyertelmu uzleti erdekrol van szo, s lassuk be, minosegi tartalmat nagy mennyisegben senki nem fog a fogyasztok ket szep szemeert szolgaltatni (mert bar vannak kiemelkedo minosegu indie tartalmak is, megis elhanyagolhato azok mennyisege a tv csatornak kianlatahoz kepest)

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák