Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pötyi

    őstag

    Van egy-két béta operációs rendszerem kipróbálásra...

    A w2k első pbóbaverzióját még NT 5.0-nak hítták, a másodikat már 2000-nek...

    Nincs ebben semmi rendkívüli, amitől kapkodva kéne venni a levegőt a felháborodástól... Ez csak marketing...

    Ugye, ti is emlékeztek, hogy a Longhornnak már az ökörszarvvas logója is megvolt?

    [kép]

    Vagy itt van a béta telepítési képe:

    [kép]

    Hát, most mégse az lett...

    Aki tanult marketinget, az tudja, hogy reklámkampányok idején több komplett megoldás születik, mindegyikhez különböző képek, nevek, reklámszövegek. Aztán az egyiket kiválasztják, a többi kuka. Hiába voltak azok közt is frappáns, jópofa szövegek, képek, hiába ölte bele valaki azokba is idejét, kreativitását...

    Most ti siratjátok az általatok frappánsnak vélt ''Longhorn'' nevet. Na és az az egységsugarú júzer, aki még nem is hallott erről? Aki majd készen megveszi a Tesco gazdaságos számítógépet előre telepített Vistával? Az nem is tudja, hogy valaha a kezdeti fázisban más kódneve volt ennek az oprendszernek. Nem siratja, nem háborog a pici lelke... :D

    Ha gondoljátok, tarthatunk egy Longhorn hallotti tort valamelyik sörözőben... Én mennék... :D

    QNX is cool!

  • Pötyi

    őstag

    válasz moonman #36 üzenetére

    A w2k első próbaverizója kezdőképernyőjén volt látható a ''Windows NT 5.0'' felirat. Ha jól emlékszem, akkor kb. 1999. első felében. Ha nagyon kell, előszedem ezeket a régi lemezeket, még megvannak. Ha megnézdnéd, odaadom... Szerintem az lehet, hogy ahogy a kiadása dátuma egyre csak csúszott, a naptárban már nagyon közel volt 2000. hát, összekötötték a kellemest a hasznossal, ezredforduló mizéria, mifene...

    Tessék, itt van, megtaláltam! Hát jól emlékeztem, nem álmomban láttam:

    [kép]

    (A fiókomban találtam NT 4.0 120 napos próbaverziót is! Az se mai gyerek!)

    [Szerkesztve]

    QNX is cool!

Új hozzászólás Aktív témák