Új hozzászólás Aktív témák

  • Muton

    addikt

    szerinem az egész t csop szánalmas. nézzzük most csak a net részleget. az ember egy szolgáltatásért fizet ugye. ennek része maga a netkapcsolat, de része is a ügyfélszolgálat, a szervízesek is. saját tapsztalat:

    szervízesek: jönnek bekötni az adslt. semmit sem mond el (szerencsére nekem nem is kellett, de sokaknak szükségük lenne rá.), 3 telcstlakozónk van, de csak 2 szűrőt akar adni és próbál meggyőzni, h már a második is bónusz, nem járna. mondom hívom a szolgáltatót, már adta is a 3ikat, nem tudja, h szünetmentesben lévő vonalszűrő probléma-e. Össz: kelletlen, gerinctelen és szakmilag nulla

    ügyfsz.: felhívom, h hogyan kell megosztani a netet. -Routerrel. mondom utpvel nem lehet? -nem mondom de lehet, azt mondja azt. -azzal nem lehet, vegyek tőlük routert. -mondom hogyne lehetne, a kolibn is úgy osztottuk...miután lebeszéltem a routeről és érdemben próbált a dologgal fogalkozni, akkor sem tudta elmondani. egy másik ts-es már elmondt azt, amit én is megcsináltam, de nem tudta végső választ (:D), h ha van hálózat, akkor miért nincs net (később egy fórumon tudtam meg, h az xp fix ip-k mellett nem oszt netet biztonsági okokból) Össz: kelletlen, gerinctelen és szakmilag nulla

    net: 2M/192K. szinte mindig megy ennyivel, eddig rendben van. emellett olyan pingjeim vannak, h majdnem elsírom magam, a vonal naponta többször szakad, van úgy h óránként is, felhívom őket, h mi van, parázok és megy vagy egy 7ig normálisan (1 disccon/nap), majd keződik előlről. az utóbbi iőben azért javult valamennyit ezen a téren, de még álltalában mindig min 2 szakdás/ nap. a felöltés az tényleg szánalmas. ha Anyukám netezik vagy megy a skype, akkor nem tudok játszani. és ne mondják már azt a hülye szöveget, h azért kicsi az upload h ne csináljon mindenkiwarez oldalt, hubot, stb
    Össz: rossz minőségű szolgáltatás, látszólag jó dl-dal

    az összegzések alapján irreális árat kérnek ezért a hulladék netért. szerencsére az ügyfélszolgálat és a szervízesk kezdenek kiesni a látókörömből, így marad mag a net, amin nem duplázás, hanem értelmes upload és -válasziők segítene. és még akkor sincs egálban az ár és érték. szintén nem értem h miért alkalmazanak idiótákat, amikor egy szakmailag megfelően képzett embernek is annyit kellene fizetni

    azoknak a véleményét meg nem tudom elfogdni, h örüljünk ennek is, ne hasonlítgassunk. ha nekik olyan az értékrendjük és az igényük, h ez a szint megfelel, attól még másnak lehet h nem. és itt nem is 40 év tecnikai lemradásal van a fő baj, hanem ezzel az állandó meghunyászkodással és mindent zokszó nélkül elfogadással, amithez a versenyhivatal, fogyasztóvédelem (állam) kulcsszerplői aszisztálnak, gonolom nem ingyne.

    remélem lesz alterntíva felénk a t-n kívül, minnél előbb :U

    Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Új hozzászólás Aktív témák